Pacific Direct se připojil k mezinárodní skupině ADA

Pacific Direct se připojil k mezinárodní skupině ADA

Dne 3. září 2015 společnost ADA Cosmetics International (ADA) podepsala kontrakt s vlastníkem Pacific Directu, s investiční společností Primary Capital Partners LLP, o akvizici naší společnosti.

„Pacific Direct a ADA se k sobě perfektně hodí,“ říká Wilhelm Könning, výkonný ředitel společnosti ADA. Z vyhlídky pracovat se společností Pacific Direct je nadšen a plně uznává jedinečné dovednosti a schopnosti, jimiž tým Pacific Direct všude na světě disponuje. Dodává, že ADA se bude snažit tyto dovednosti a schopnosti využít a společnými silami vytvořit poskytovatele luxusních hotelových produktů na světové úrovni.

„Luxusní výrobky společnosti Pacific Direct dokonale doplní stávající portoflio výrobků naší společnosti a my zase nabídneme cestu k novým zákazníkům. Ze spojení těchto dvou společností budou profitovat zejména mezinárodní hotelové řetězce, kterým naše znalosti trhu a know how mohou pomoci při optimalizaci servisu a prodejů,“ upřesňuje Wilhelm Könning. Touto akvizicí se očekává navýšení ročního obratu na zhruba 100 miliónů eur.

George Allan, výkonný ředitel společnosti Pacific Direct, dodává: „Pacific Direct si vybudoval silnou pozici na trhu s luxusními hotelovým výrobky. Jsme potěšeni, že jsme ve společnosti ADA našli silného partnera, který nám pomůže svoji znalostí tohoto oboru naši společnost dále rozvíjet.”