Specialista na luxusní hotelovou kosmetiku a doplňky

ADA International s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti ADA Cosmetics International, předního výrobce hotelové kosmetiky. Vyvíjíme a vyrábíme luxusní značkovou a privátní kosmetiku o objemech od 3 ml do 12 litrů, včetně dárkových setů a hotelových doplňků. Naše výrobky jsou úspěšně dodávány do hotelů, leteckých společností, výletních lodí, luxusních butikových řetězců, do maloobchodních i velkoobchodních sítí ve více než 120 zemích světa. Máme pobočky v sedmi zemích (v České republice, Německu, Velké Británii, Spojených arabských emirátech, Číně, Singapuru a Spojených státech).

Naše přednosti spočívají především v možnosti komplexního řešení potřeb našeho zákazníka na jednom místě – počínaje vlastním inovativním výzkumem a kosmetickými formulacemi, grafickými návrhy na přání zákazníka, přes vlastní výrobu – vyfukování lahví, míchání kosmetických náplní, potisk a plnění lahví a tub, až po kompletaci balíčků a dárkových setů.

Kontakujte nás!

Naše přednosti spočívají v možnosti komplexního řešení potřeb našeho zákazníka na jednom místě – počínaje vlastním inovativním výzkumem a kosmetickými formulacemi, grafickými návrhy na přání zákazníka, přes vlastní výrobu – vyfukování lahví, mícháním kosmetických náplní, potiskem a plněním lahví a tub, až po kompletaci balíčků a dárkových setů.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001, ISO 14001, ISO 22716, OHSAS 18001 a HACCP, čímž dokladujeme náš závazek být předním výrobcem luxusní hotelové kosmetiky a zároveň definujeme vysoký standard výroby kvalitních a bezpečných kosmetických přípravků.

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kterým poskytujeme dokonalý výrobní i zákaznický servis.

Proč nás naši spokojení zákazníci doporučují:

Společnost ADA International s.r.o. si vybudovala svoji pověst díky odborným znalostem a schopnostem vytvářet originální kosmetiku a elegantní doplňky, které podporují a doplňují hotelové služby poskytované hostům během jejich pobytu.

  • Kolekce „Brand Boutique“ – exkluzivní partnerství s prestižními značkami nám dovoluje vyrábět a dodávat luxusní kosmetické výrobky.
  • Strategie 5*– zaměření na čtyř- a pětihvězdičkové hotely.
  • Inovativní design balení a originální nápady – spolupráce s naším zkušeným a kreativním týmem vývoje nových produktů.
  • Šíře portfolia – široká škála vysoce kvalitní kosmetiky a pokojových doplňků umožňuje sjednotit vybavení hotelu a konsolidovat dodávky.
  • Orientace na zákazníka, proaktivní a zkušený poradenský servis.
  • Pečlivý výběr surovin garantující stálou kvalitu.
  • Flexibilní výroba a kompletní logistický servis.
  • Celosvětový dosah – máme 8 poboček po celém světě a spokojené zákazníky ve120 zemích.