Vyberte si jeden z pěti jedinečných stylů hotelových doplňků, se kterými vytvoříte kompletní nabídku každého hotelového pokoje. Naše kolekce byly navrženy tak, aby ladily s Vaší volbou kosmetiky, a jsou natolik všestranné, že se hodí ke každému koupelnovému dekoru.

Nabízíme jak koupelnové doplňky, mezi něž patří dentální a holicí sady, kosmetické sady obsahující vatové polštářky, odličovací vatové tampony, sprchovací čepice nebo sety na manikúru, tak i další hotelové doplňky, jako je sada na leštění bot, lžíce na obouvání, minišití, různé druhy pantoflí a jiné doplňky, které patří do hotelových pokojů nebo mohou rozšířit Vaši nabídku doplňků na vyžádání.
Green & White – tyto doplňky jsou baleny v elegantních krabičkách z recyklovaného papíru a byly navrženy pro kolekce Eco Boutique a Neal´s Yard.

Více zde...

White & Grey – takto zabalené doplňky s elegantním reliéfem jsou natolik univerzální, že výborně doplní jakékoli výrobky z naší kolekce „Brand Boutique“.

Více zde...

White & Black – tato minimalistická kolekce se prezentuje v kvalitním balení ve stylu obálek. Tyto produkty byly navrženy především tak, aby ladily s luxusní kosmetickou kolekcí The White Company, ale hodí se i pro jakýkoli koupelnový dekor.

Více zde...

White & Gold – tyto elegantní doplňky v lesklé bílé krabičce se zlatým potiskem se perfektně hodí k luxusním hotelových řadám Amouage a Floris.

Více zde...

Silver Line – je kolekce doplňků balených ve stříbrné fólii v kvalitních pouzdrech, která jsou z části průhledná a zobrazují tak obsah balení. Tato pouzdra jsou zcela voděodolná a lehce se otevírají.

Více zde...

Všechny doplňky mohou být při splnění minimálního objednacího množství vyrobeny na zakázku s Vaším vlastním logem.